Hakkımızda - Keyhan Tercüme Bürosu

Hakkımızda

Keyhan Çevirmenlik Basım Yayın Ltd. Şti olarak 1997’den bu yana uluslararası bir çevirmenlik ajansı olarak faaliyet göstermekteyiz.

Kadrolu Tercüman Ekibimizin Yanında

Günden güne genişleyen Türkiye ve dünya çapındaki serbest tercüman ağımız ile tüm lisanlarda müşterilerimize hizmet sunabilecek durumdayız. Dil yetenekleri kanıtlanmış kadromuz ve mükemmel teknik verimliliğimiz ile müşterilerimiz için çeviri ve dil bağlamında ele alınan tüm konularda küresel bir hizmet sunucu haline gelmemizin yanı sıra; alt yapı çalışmalarına verdiğimiz önem, verimliliği sürekli olarak artırmaya, bu bağlamda teknolojiyi en yüksek fayda ile kullanmaya özen gösteren anlayışımızla müşterilerimize en kaliteli, en hızlı ve en güvenilir çözümleri en uygun fiyatlarla sunmayı birincil amaç olarak görüyoruz.

Teklif aşamasından mükemmel çeviriye kadar

Keyhan Çevirmenlik’te çevirilerin geçtiği aşamaları özetlemek gerekirse: Çeviri teklifi aşamasında asıl metin ile birlikte çeviride müşteri için önemli olan noktalar listelenir. Çevirinin içerik özellikleri, müşterinin istekleri ve metnin boyutu gibi kriterler göz önünde bulundurularak müşteriye kesin bir teklif verilir. Daha en başta, işin gerekli şekilde ilerlemesini sağlayacak bir proje müdürü görevlendirilir ve müşterimize bildirilir. Müşterilerimize işin ilerleyişi hakkında sürekli bilgi verilir ve her zaman esnek biçimde gereksinimlerinin karşılanması için azami gayret gösterilir.

Uzmanlaşma Yoluyla Kalite

Keyhan Çevirmenlik olarak farklı alanlarda faaliyet gösteren müşterilerimizin çeviri gereksinimlerini, alanlarında uzman çevirmenlerimiz ile karşılamaktayız. Buna ek olarak gerekli durumlarda çevirilerin, metnin gerektirdiği özel niteliklere sahip ikinci bir çevirmen tarafından kontrol edilmesini sağlamakta ve müşterilerimize dilbilgisi bakımından mükemmel, içeriği güvenilir ve yüksek kalitede çeviriler sunmaktayız.

Çevirinizin Yönetimi

Çeviri siparişinizin hızlı ve güvenilir biçimde yerine getirilmesi için Keyhan Çevirmenlik olarak en gelişmiş donanım ve yazılımı kullanmaktayız. Metninizi e-posta, faks, posta, cd veya tüm veri depolama ortamları üzerinden gönderebilirsiniz ve alabilirsiniz.

Müşteri Memnuniyeti

Keyhan Çevirmenlik olarak müşterilerimizin ihtiyaçlarına en üst düzeyde karşılık vermeyi ilke edindiğimizden çeviride uyulması gereken kriterlerin belirlenmesinde, çevirinin görünüş ve formatının oluşturulmasında ve çevirinin bir ürün olarak ortaya çıkmasında rolü olan tüm faktörlerin belirlenmesinde müşterilerimizle birlikte çalışmayı işimizin bir parçası olarak görüyoruz. Bir çeviri dil, ifade, stil ve anlam bakımından çeviri olduğu anlaşılmıyorsa iyi bir çeviridir. Bu anlayışla çeviri konusunda işbirliğine ihtiyaç duyan herkesi Keyhan Çevirmenlik ve Basım Yayın Ltd. Şti. ile çalışmaya davet ediyoruz.