Hukuki Tercüme - Keyhan Tercüme Bürosu

Hukuki Tercüme

Keyhan Çevirmenlik Basım Yayın Ltd. Şti olarak 1997’den bu yana uluslararası bir çevirmenlik ajansı olarak faaliyet göstermekteyiz.

Hukuki tercüme ileri derecede uzmanlık içeren bilgi gerektirir; bu tür belgelerin lafzı son derece katidir ve muğlaklık barındıramaz. Hukuki bir belgenin tercümesinde hata, karışıklığa, işin bozulmasına, gereksiz gecikmeye ve büyük bir maliyete yol açabilir.

Bu nedenle, tercüme sonunda sizi huzursuz edecek bir durumun ortaya çıkmasını engellemek amacıyla, bu işler için yalnızca hukuki belgeleri çevirmek için uygun ehliyete sahip tercümanları kullanıyoruz.

Doğru Hukuki Tercümeler
Keyhan Çevirmenlik hukuki tercüme hizmetleri bölümü, hukuk sektöründe dilin incelikleri konusuna diğer sektörlere nazaran daha fazla özen gösterdiğinin bilincindedir. Metnin içinde her bir görüş, argüman ve vurgunun tam olarak yansıtılması ve doğru tercüme edilmesi hukuk sektörü için hayati önem taşır. Bir yanlış sözcük veya eksik virgül halinde sözleşme kullanışsız hale gelebilir ve gereksiz ihtilaflara yol açabilir.

Tüm hukuki belgelerinizin doğru olarak çevrilip birden çok dile uyarlanmasını istiyorsanız Keyhan Çevirmenlik’e başvurunuz.

Veya, bizden projeniz için ücretsiz tercüme teklifi isteyiniz.

Hukuki Tercüme Deneyimi
Pek çok uluslararası hukuk firması, hukuk örgütleri ve şirketleri mükemmel, kesin ve doğru hukuki tercüme için Keyhan Çevirmenlik’e güvenmiştir. Müşterilerimiz arasında pek çok AB Kuruluşu (Keyhan Çevirmenlik, AB çevirileri alanında uzman bir şirkettir), özel hukuk firmaları ve ortaklıklar bulunmaktadır, tümü en üst kalitede hukuki tercüme için Keyhan Çevirmenlik’e güvenmektedir.

Keyhan Çevirmenlik en küçük hatanın istenmeyen hukuki sonuçlara yol açabileceği hukuk sektöründe en yüksek kalitede hukuki tercüme hizmetleri sunmak için, geçmiş hukuki tercüme projelerinden edindiği çok fazla kaynak, eşsiz deneyim ve birikim sahibidir.

Kalite çıtasını gittikçe daha da yükselten hukuk sektörü için daha güvenilir ve kaliteye odaklı hukuki tercüme hizmetleri sunmaktayız.

"ANKARADAKİ  TÜM ELÇİLİKLERDE SÖZLÜ

TÜRKÇE- İNGİLİZCE-ARAPÇA VE KÜRTÇE

YEMİNLİ TERCÜME HİZMETİ  VERMEKTEYİZ."

نقدم خدمات الترجمة في جميع السفارات باللغات الإنجليزية - العربية - التركية والكردية

We provide translation services in all embassies in English - Arabic - Turkish and Kurdish.

Phone: 0532 161 28 90 HASAN ÇELİK