Ticari Tercüme - Keyhan Tercüme Bürosu

Ticari Tercüme

Keyhan Çevirmenlik Basım Yayın Ltd. Şti olarak 1997’den bu yana uluslararası bir çevirmenlik ajansı olarak faaliyet göstermekteyiz.

Çok uluslu bir şirket olmak artık yalnızca dev kuruluşlara ait bir ayrıcalık değildir. Küreselleşme sayesinde, finansal raporların çok sayıda dilde hazırlanması ihtiyacı pek çok şirket için zorunlu hale gelmiştir.

Farklı dillerde sunulması gereken bilgiler, hissedarlara yönelik yıllık raporlardan finansal piyasalara yönelik duyurulara kadar çok çeşitli olabilir.

Çoğu zaman bu belgelerin kabul görmüş muhasebe standartlarına uyumlu olması gerekir. Bunlar, ülkeden ülkeye büyük fark gösterdiği için birçok karışıklığa sebebiyet verebilir. Bu bakımdan finansal tercümelerinizi bu alanda uzman tercümanlarla sunmaktayız.

Finansal Tercümeler Ticaretin Kalbinde Yer Alır

Tüm ekonomik kuruluşlar para dünyadaki en büyük iletişim aracıdır, doğru finansal tercümeler ise sağlıklı iletişim için vazgeçilmezdir.

Keyhan Çevirmenlik finans tercümeleri ve belgelerinizin doğru olması, doğru anlaşılması gereğinin bilincindedir. Pek çok saygın finans kurumu finansal bilgi ve raporlarının gereken dillere doğru tercümesi için finansal tercüme birimimize güvenmektedir.

Finansal Tercüme Deneyimi

Keyhan Çevirmenlik, kuruluşundan bu yana finans sektöründeki pek çok önemli bankacılık kuruluşu için tercüme ve yerelleştirme projelerinde başarılı biçimde yer almıştır.

Çevirdiğimiz metinler aşağıdaki ticari konuları içerebilir:

  • Ticari sözleşmeler,
  • Yıllık raporlar,
  • Kurumsal mali dokümanlar,
  • Finansal yazılımlar,
  • Piyasa analizleri.

Keyhan Çevirmenlik finansal tercüme ekibi yıllar boyu tamamladığı ticari tercüme projeleri sayesinde yoğun deneyime sahip olmuştur. Deneyimli tercümanlarımız sayesinde tüm sektörler ve tüm proje boyutlarında doğru finansal tercüme sunmaktayız.

Finansal tercüme projeleriniz için deneyimli bir tercüme bürosu arıyorsanız ücretsiz tercüme teklifi için bizimle iletişime geçiniz.

"ANKARADAKİ  TÜM ELÇİLİKLERDE SÖZLÜ

TÜRKÇE- İNGİLİZCE-ARAPÇA VE KÜRTÇE

YEMİNLİ TERCÜME HİZMETİ  VERMEKTEYİZ."

نقدم خدمات الترجمة في جميع السفارات باللغات الإنجليزية - العربية - التركية والكردية

We provide translation services in all embassies in English - Arabic - Turkish and Kurdish.

Phone: 0532 161 28 90 HASAN ÇELİK