Noter Tasdik İşlemleri - Keyhan Tercüme Bürosu

Noter Tasdik İşlemleri

Keyhan Çevirmenlik Basım Yayın Ltd. Şti olarak 1997’den bu yana uluslararası bir çevirmenlik ajansı olarak faaliyet göstermekteyiz.

Noter Tasdikli Tercüme Nedir?

Resmi makamlara sunulmak üzere belgelerinizi, resmi işlem hükmü taşıyan bütün evraklarınızı alanında yemin zaptı bulunan uzman mütercim tercümanların tercüme edilip, noter tarafından onaylanmasına denir.

Noter Onaylı Tercüme Hizmetleri

Nüfus cüzdanı evlilik cüzdanı boşanma evrakları evlat edinme uyruk değiştirme gibi işlemler noter onaylı çeviri ile hizmet vermekteyiz. Sizin için gerekli tüm evrakları bizim tarafımızdan yapılır. Size sadece evrak kargo ile gönderilir. Noter ücreti ve çeviri ücreti fiyatları ayrı ayrıdır. Tüm şahsi ve kurumsal işlemleriniz gizlilik ilkesi çerçevesinde yapılmaktadır. Tüm belge ve bilgilerinizin korunmasından sonsuz güven vermekteyiz. Çeviri yapacak olan tercümanın belgenin anlam bütünlüğüne uygun bir çeviri yapması gerekmektedir.

Noter Yeminli Tercüme Hizmetleri

Noter onaylı tercümeyi yapan yeminli tercümanın yemin zaptı bulunan noter tarafından onaylanması gerekir. Hazırlanan belgeler 2 şer nüsha hazırlanır ve notere götürülür. Noter onayı yaptırılır. Noter onayı yapıldıktan sonra bir nüsha onayı yaptıran kişiye verir. Çeviri büroları aynı zamanda tercüme bürosu olarak da anılmakta çevirisi yapılacak işlemler ile ilgili belgeleri hazırlayan noter yeminli tercümelerdir.

Keyhan Çevirmenlik bürolarımızda noter tasdikli tercüme aradığınız bütün hizmetleri bizde bulacaksınız son derece titiz ve düzenli bir çalışma ile sizlere hizmet vermekteyiz. Tercüme hizmetlerimizden ve ayrıcalıklarımızdan faydalanmak için bize ulaşmanız yeterli.